Kazandra Para Çekme Güvenilir Mi?

Kazandra sitesindeki para çekme seçenekleri, yine para yatırma seçeneklerinde olduğu gibi bir işleyiş sürdürmektedir. Ancak yatırımda belirlenen minimum miktarlar, çekim işlemlerinde değişiklik gösterebilmektedir.

Aynı zamanda siteye para yatırıyorken Cepbank yöntemi ile yatırım yapabiliyoruz. Fakat para çekme yöntemlerinde bu yöntem ile işlem yapabilmemiz maalesef ki mümkün değildir. Kazandra para çekme yöntemleri bakımından da yine kullanıcıların memnuniyetine göre bir işlem sergilemektedir. Tüm yöntemlerde belirlenen minimum ve maksimum limit aralığında bir çekim işlemi gerçekleştiriyorsanız, yine belirlenen zaman aralığında bir sürede paranız hesabınıza yansıyacaktır. Site içerisinde yer alan para çekme yöntemlerinin limitlerini ve seçeneklerini inceleyelim.

Kazandra Para Çekme Limitleri ve Seçenekleri

Kazandra sitesinde yer alan para çekme seçeneklerinin sayısı yeterli düzeydedir. Ancak bu seçenekler arasında minimum ve maksimum limit aralıkları değişebildiği gibi, çekim süreleri de zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Siz hangi seçenek ile işlem yapmak istiyorsanız onu seçip, yine arasında yer alan bilgilere göre hareket edebilirsiniz. Bu yazımızın devamında ise Kazandra sitesinin para çekme limitleri ve seçeneklerinden bahsetmeye çalışacağız.

  • Papara: Minimum 100, maksimum 10.000 TL çekim limitidir. Bu yöntem ile yapılan çekimler genellikle yarım saat içerisinde gönderildiği gibi, bazı istenmeyen durumlar için maksimum 24 saat olarak belirlenmiştir.
  • Payfix Turka: Bu yöntem ile minimum 50 TL çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Maksimum çekebileceğiniz miktar ise yine 10.000 TL’dir. 5 ile 180 dakika arasında para hesabınıza gönderilmektedir.
  • Jeton Cüzdan: Bu yöntemin minimum çekim miktarı 50 TL, maksimum ise 10.000 TL’dir. Genellikle yarım saat içerisinde işlem tamamlanmaktadır.
  • Banka Havalesi: Bu yöntem ile çekebileceğiniz minimum miktar 200 TL iken, maksimum 25.000 TL’dir. 1 saat ile 24 saat arasında işlem tamamlanır.

Kazandra Çekim Paylaş Bonusu

Kazandra sitesine para yatırıp, ardından da çekim işlemi gerçekleştirdiyseniz, bir etkinliği gözden kaçırmamanız gerekiyor. Eğer ki sosyal medyada yer alan bahis forumlarında veya Twitter’da çekiminizi paylaştıysanız, o an ki çekiminizin ekran görüntüsünü Kazandra sitesinin canlı destek birimine iletin.

İlettikten sonra da ‘’çekim paylaş bonusu talep ediyorum’’ yazın. Birkaç dakika sonra hesabınızda ufak bir miktar bonus tanımlanacaktır. Yine bu bonusla da dilediğiniz gibi çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.